Vítr je pomalejší brácha stavby!

Hlášení z posledních dní:

19.ledna odešli zedníci a stavba si pár dní odpočinula. Beton musel vyzrát (v rámci možností), lepidlo vyschnout, abychom se v pátek 23.ledna mohli pustit, či spíš odborná firma, do rozvodů. Předcházelo tomu však menší šílenství výběru vany a umyvadla do koupelny. Dostali jsme jeden večer katalog od Ravaku, a pokud si prý vybereme…

tak přijedou už ve čtvrtek, jinak v pátek. No samo, že jsme to nestihli. Já přišel ten den v půl jedenácté domů z rady, Jaňula měla sice vybranou vanu (mě se moc líbila), ale umyvadlo jsme nějak neuměli vybrat. Škvírky  se nám v očích zmenšovaly a my jsme usnuli s myšlenkou , že ráno je moudřejší večera. No a co myslíte, druhý den jsme taky nevybrali. Líbilo se nám jedno krásné umyvadlo od Ravaku s chromovaným madlem na ručníky a s odkládací plochou, ale tech peněz! No nakreslili jsme pomyslný střed a šli od toho, jinak bychom nemohli pokračovat ve stavbě asi vůbec!

Teď již třetí den firma montuje rozvody topení, myslím, že zítra bude mít hotovo.

Paralelně s firmou, firma dopoledne - my odpoledne, sekáme a bouráme to, co jsme pracně postavili. Proč? No děláme elektrické rozvody. Naštěstí už máme vzhled zásuvek a vypínačů vybrán,  teď “jenom” natahat kabely. Ale kdo má vědět, kde přesně budeme sedět, kde budeme mít jakou zásuvku, světlo, vypínač… no kdo si s tím prošel asi tuší!!! Já jsem si ještě vymyslel rozvody strukturky, takže vesele škrabu díry na husí krky pro lan do každé místnosti:)

Rozvody topení by měli být hotové do konce týdne, elektrika do konce příštího a pak snad nastoupí zase zedníci, tentokrát na čisté omítky. Když jsem s nimi mluvil, říkali, že mají mooooc práce, tak jsem zvědav, jak stihnou termín.

——————————Reklamní prostor——————————

http://www.stavebniny-chemie.cz/

—————————————————————————————-